Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 10.08.2012 tarihinde Cumhuriyet mahallesi Cumhuriyet bulvarı 60/5 Akdeniz/MERSİN adresinde hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız yatırımlarını daha iyi ve kaliteli bir hizmet vermek üzerine yapmıştır. Kazanlı mah. Mersin cad. A Blok no:80/1A /1 Akdeniz/MERSİN adresinde bulunan 3 dönüm arazi üzerine 700 m2 kapalı alan üzerine kurduğumuz fabrikamızda Avrupa standartlarında belirtilen epoksi zemin ve duvar kullandığımız üretim alanında İnoksan marka son teknoloji ekipmanları kullanarak uzman kadromuzla beraber 01.MAYIS.2017 tarihi itibariye daha iyi ve kaliteli hizmet vermeyi hedeflediğimiz yeni fabrikamızda hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.


Yenilikçiyiz, dinamiğiz, kaliteliyiz ve her şeyden öte çok lezzetliyiz.

Misyonumuz

SAFYA Yemekçilik olarak eğitimli ve uzman kadromuzla gıda güvenliği içerisinde ürettiğimiz kaliteli, sağlıklı ve maksimum lezzetli ürünler ve sunduğumuz hizmetler ile her zaman maksimum müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz

SAFYA Yemekçilik sektörünün lider butik firması olarak her zaman inovasyon ile kendini yenileyerek ve farklılığını göstererek katılan her yeni müşteri ile uzun yıllar işbirliği içinde olmayı ve her geçen gün kurumsallaşma yolunda daha ileriye gitmeyi hedeflemektedir.

Değerlerimiz

 • Gıda güvenliğini sağlamak
 • Çalışanlarımızın sürekli eğiterek yetkilerini arttırmak
 • Sürekli iyileşme ve gelişim amacı ile çalışmak
 • Kalite çalışmaları ile sektör liderlerliğini devam ettirmek
 • Müşteri - Tükretici memnuniyetini, beklentilerinde ötesinde sağlamak
 • Ekip bilinci ile çalışmak
 • Çalışanlarımızın iş sağlığını güvenliğini istisnasız korumak
 • Çevreyi yarınlara taşıyacak şekilde korumak
 • Tüm paydaşımlarımızla şeffaf iletişim halinde olmak
 • Tedarikçilerimizin gelişimine katkıda bulunmak
 • Tüm çalışanlarımızla sosyal sorumluluğumuzu yerine getirme gayreti içinde olmak

1. Sınıf Malzeme

1. Sınıf Malzeme

Daha ilk günümüzden itibaren, iyi ürün iyi malzemeyle elde edilir felsefesiyle üretimimizde her zaman 1.sınıf malzeme kullanmayı kendimize ilke edindik.

Safya Yemekçilik
Safya Yemekçilik
Safya Yemekçilik
Safya Yemekçilik
Safya Yemekçilik
Safya Yemekçilik
Safya Yemekçilik
Safya Yemekçilik

Şeffaf Üretim

Uzun yıllardır üretimimizi ve hijyenliği kontrol etmek amacıyla tesisimizin birçok noktasını kameralarla donatmış idik. (şirketin tüm girişlerinden çevresine, yükleme alanlarından depolara, koridorlardan ofislere, üretim alanlarından soğuk oda içlerine kadar) 2012 yılından itibaren belirli üretim noktalarımızın görüntülerini internet üzerinden websitemizde 24 saat canlı yayınlayarak şirketimizin üretim şeffaflığını herkesle paylaşmak istedik. Ayrıca, üretim şeffaflığımız çerçevesinde tesisimizin kapıları her gün istediğiniz zaman ziyaretinize açıktır.

Müşteri Memnuniyeti

Yüksek hijyen standartlarına uygun yemekleri ortaya çıkararak müşteri memnuniyetini sürekli artırmaktayız.

Bizim için müşteri memnuniyeti yemek malzemelerinin tarladan sofraya gelene kadar ki uzun bir süreçle başlar. Bu süreçte iyi bir ekip çalışmasından doğacağına inanır; profesyonel ekip,profesyonel hizmet ve profesyonel sonuç ilkesiyle hedefe doğru ilerleriz. Hizmet kalitemizdeki anlayışımız faaliyet gösterdiğimiz tüm coğrafyalarda her daim kalite ile üretilen gıdaları müşterilerimize sunmaktır. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetin sonucunda yapılan yemeklerin gramajları , sunumu , kalorisi ve hijyen kontrolleri bizim tarafımızca sağlanarak sofralarımızdaki yerini alır.

Amacımız yemek malzemelerinin tarladan sofraya gelene kadar ki süreçte Türk Gıda Kodeksine uygun yemekler sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıp sizleri GÜLÜMSETMEKTİR.