Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Taşıma Toplu Yemek Hizmetleri

Catering - Kokteyl - Kokteyl Prolenge

Yerinde Yemek Üretim - Catering Hizmetleri

Düğün - Söz - Nişan Catering Hizmetleri

Fuar - Kurumsal Etkinlik Hizmetleri

Gala - Mezuniyet Yemek Hizmetleri

İftar Yemeği Catering Hizmeti

Paket Yemek Sandviç - Lunch Box hizmetleri

Piknik Etkinlikleri - Bahçe Partileri - BBQ

Açık Büfe Yemek - Brunch - Kahvaltı Hizmetleri


Neden Toplu Yemek

Toplumumuzda aile sofrası önemlidir. Çağımızda aile ile bir arada yemek yemek büyük kentlerde oldukça imkansız hale gelmiştir. Yaşantımızın önemli bir bölümü çalışarak iş yerinde geçmektedir. Bu nedenle iş yerinde yemeğin önemi artmaktadır. Birbirini tanıyan tanımayan birçok insan bu yemekler vasıtası ile bir araya gelmekte ve sosyalleşmektedir.

Toplu yemekler insanlar arası iletişim fırsatıdır. İlişkileri kuvvetlendirir ve samimiyeti artırır. Bir çok işyeri şimdilerde çalışanlarına kahvaltı olanağı da sunarak işyerinde bir araya gelme zamanını artırarak iş ile ilgili iletişimi ve verimliliği artırma yoluna gitmektedirler.

Toplu yemek sektörü iş dünyası için çok önemli bir sektördür, stratejik bir konudur. İşletmeler yemek hizmetini dış kaynak olarak almayı tercih etmektedirler çünkü bu iş hem zaman ve enerji kaybı hem de özel ilgilenilmesi gereken bir konudur. Konu gıda olunca ve özellikle toplu yemek olunca kaliteye ve hijyene azami ölçüde önem vermek gerekir. Toplu yemekte ürettiğiniz ve sunduğunuz bir ürünü geri çağırma imkanınız yoktur. Sunduğunuz ürünün geri bildirimini anında alırsınız. Oysa diğer sektörlerde ürününüzün kalitesi yeterli değilse pazarlama ve satışa piyasadan geri çağırma şansınız vardır.

Toplu yemek hizmetinde Safya yemekçilik olarak en önem verdiğimiz konu kalitedir. Kaliteyi sağlarsanız karlılık ve büyümeyi orta ve uzun vadede garantilemiş olursunuz. Bunu yapabilmek için tedarikçilerinizi iyi seçmeli, eğitimli tecrübeli ve yaptığı işin bilincinde olan ekiple çalışmayı yeğleriz. Toplu yemek hizmeti sunarken yerinde üretimi tercih etmekteyiz böylece üretimde şeffalığı, yemekte kaliteyi sağlarız.

Yemek yapmayı otomasyonlaştıramazsınız tamamen el becerisi, damak tadı ve sezgilerle ortaya çıkan bir iştir. Bu nedenle istihdamı da oldukça sağlayan bir sektördür. Sektörün önemi sadece sosyal anlamda değil yasalar anlamında da önem arzeder. Yasaların ve yönetmeliklerin gereğini yerine getirmeyen ve “merdiven altı “ dediğimiz kaçak üretim ile piyasada tutunmaya çalışan insan sağlığını önemli ölçüde tehdit eden birçok firma faaliyette bulunmaktadır. Hizmet alırken gerekli izinleri almış, denetime tabii toplu yemek işletmelerini tercih etmek çok önemlidir.

Neden Toplu Yemek

  • Düşük maliyet
  • Müşteri kontrolündeki çok esnek menü
  • Farklı yemek çeşitleri ve konsept seçimi
  • Esnek tüketim ve üretim zamanı planlaması
  • Daha lezzetli ve sıcak yemek tüketimi
  • Hızlı yemek üretilişi
  • Kumanya, acil yemek ihtiyacında hızlı operasyon